Apollo_1

Radiofrekwencja Apollo TriPollar®

Firma Pollogen jest światowym liderem rynku medycyny estetycznej, zapewniającym profesjonalistów w ponad 60 krajach dysponujących szeroką gamą zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie estetyki, aby jak najlepiej służyć swoim klientom. Jest także projektantem a zarazem producentem trzech rewolucyjnych technologii występujących pod markami TriPollar®, TriLipo®, oraz TriFractional™ i oferuje pełną gamę potwierdzonych klinicznie, bezpiecznych, efektywnych, nieinwazyjnych metod liftingu […]

shelacdlon

Manicure hybrydowy Shellac

Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy – Shellac. Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure Shellac utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały […]

manicureklasyczny

Manicure klasyczny

Polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu a także na odsunięciu i wycięciu cążkami nadmiaru skórek okalających paznokieć. Paznokcie zostają pomalowane na dowolnie wybrany kolor lub zostaje wykonany french manicure.

nail care

Manicure biologiczny

Jest to zabieg manicure bez użycia ostrych narzędzi. Skórki znajdujące się wokół paznokcia zostają odsunięte drewnianym patyczkiem.

manicurespa

Manicure SPA

Jest to zabieg manicure połączony z wykonaniem peelingu dłoni, nałożeniem maski algowej i wykonaniem masażu relaksacyjnego dłoni.

zabieg-parafina-dlonie

Zabieg parafinowy na dłonie

Jest to zabieg intensywnie regenerujący dłonie i paznokcie z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny. Efektem zabiegu jest głęboko odżywiona, nawilżona i aksamitnie gładka skóra. Zabieg ten szczególnie polecany jest na zmęczone, zniszczone i spierzchnięte dłonie.

Skincare of a beauty female feet

Pedicure klasyczny

Pedicure jest zabiegiem pielęgnującym i upiększającym stopy. Pozwala utrzymać je w nienagannej formie. Po zabiegu pedicure uzyskujemy uczucie ulgi, lekkości. Skóra na stopach jest gładka, miękka a paznokcie zadbane. Zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie,  opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest polakierowaniem paznokci.

pedicurebiologiczny

Pedicure biologiczny

Zabieg pedicure podczas którego nie używa się metalowych narzędzi ( nie wycinamy skórek cążkami, jedynie odsuwamy je drewnianym patyczkiem)

hybrydastopy

Pedicure hybrydowy Shellac

Wykonanie pedicure klasycznego/biologicznego i nałożenie na paznokcie lakieru Shellac.