Depilacja laserowa LightSheer DUET

JUŻ DZIŚ MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII W DZIEDZINIE TRWAŁEGO USUWANIA OWŁOSIENIA LASEREM DIODOWYM LightSheer DUET®.

Laser medyczny LightSheer DUET®  jest uznawany za najmocniejszy i najskuteczniejszy na świecie system do usuwania owłosienia niemal z wszystkich partii ciała. Już po kilku zabiegach zapomnisz, że problem nadmiernego owłosienia w ogóle istniał.

Usuwanie owłosienia przy pomocy lasera diodowego LightSheer DUET® to zupełnie inny standard niż szeroko dostępne na rynku metody foto-depilacji IPL.

Dzięki zastosowaniu dwóch końcówek oraz rewelacyjnej technologii zasysania czas zabiegu jest znacznie krótszy w porównaniu do pozostałych systemów, jak również bezbolesny, co w rezultacie daje ogromny komfort dla klienta. Sam zabieg depilacji laserowej trwa od kilku do kilkunastu minut, a wysoką skuteczność można uzyskać już po czterech seansach, dzięki czemu koszt całej kuracji jest cenowo atrakcyjny.

Średni czas wybranych zabiegów depilacji laserem:

– pachy: 5-10 minut

– wąsik: 5-10 minut

– ramiona: 10-15 minut

– plecy: 15-20 minut

 

KILKA SŁÓW O DEPILACJI LASEREM DIODOWYM
Poprzez zastosowanie wiązki lasera uszkodzeniu ulega mieszek włosowy (wraz z cebulką), który absorbuję energię przez barwnik znajdujący się we włosie, czyli melaninę. Nasze włosy mogą być w fazie wzrostu i właśnie na nie działa laser, jak również być w fazie uśpienia, która trwa od 4 do 8 tygodni. Po tym okresie włosy znowu zaczynają rosnąć, dlatego zabiegi laserem diodowym powtarza się minimum cztery razy, aby usunąć pozostałe włosy. Już po pierwszym zabiegu usunięte zostaje nawet do 40% włosów. Po całej kuracji laserowej obserwuje się średnią skuteczność w granicach 80% do 99%, przy czym należy pamiętać, że skuteczność oraz ilość niezbędnych zabiegów jest indywidualna, zależna między innymi od depilowanej partii ciała, gęstości owłosienia, jego koloru. Z doświadczeń wynika, że najlepsze efekty uzyskuje się dla włosów ciemnych, ze względu na dużą ilość melaniny w nich zawartej. W przeciwieństwie do innych metod depilacji dostępnych na rynku LightSheer DUET® daje trwałe rezultaty. Laser nie powoduje negatywnych efektów jak rozdwajania się włosa, jego wzmocnienie, czy też chwilowe uśpienie. Ponieważ jest to bardzo drogi amerykański sprzęt wybierając zabiegi LightSheer DUET stawiasz na najwyższą jakość, sprawdzoną na całym świecie.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU USUWANIA OWŁOSIENIA:
– ciąża
– choroby nowotworowe
– niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
– opryszczka aktywna
– infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
– skłonności do bliznowców i przebarwień
– bielactwo
– łuszczyca
– pozostałe
Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi. Ważnym elementem terapii jest krótki wywiad z klientem, który ma na celu odpowiednie przygotowanie do zabiegu. Zapewniamy, że osoby które wykonują zabiegi laserem diodowym zdobyły doświadczenie praktyczne a ich wiedza poparta jest odpowiednimi certyfikatami.